Електропоштаcontact
для зареєстрованих

Рейтинг@Mail.ru

Кафедра вогневої підготовки

Кафедра вогневої підготовкиКафедра вогневої підготовкиВ військовій академії вогнева підготовка викладалась на базі кафедри бойового застосування озброєння та технічних засобів факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ з червня 2012 року.

Рішенням командування військової академії кафедра БЗО ТЗ була розділена на дві окремі кафедри у листопаді 2016 року, кафедру бронетанкогового озброєння та кафедру вогневої підготовки. Кафедра вогневої підготовки факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ продовжує славетні традиції кафедри колишнього Одеського ордена Леніна інституту Сухопутних військ – кафедри озброєння бойових машин та вогневої підготовки. Збереження, дбайливе ставлення до матеріальної бази та удосконалення, стало запорукою успішного розгортання нової кафедри. До складу кафедри війшли військовослужбовці які проходили службу в зоні проведення АТО, мають практичний досвід застосування військ та індивідуальної підготовки військовослужбовців.

За короткий термін робочою групою було розгорнуто всю необхідну навчально-матеріальну базу кафедри для продовження підготовки військових фахівців, розроблено робочі програми навчальних дисциплін кафедри та навчально-методичну документацію.

Кафедра вогневої підготовкиКафедра вогневої підготовкиДисципліни які вивчають на кафедрі

На сьогодні кафедра входить до складу факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ і проводить підготовку за наступними дисциплінами:

- стрілецька зброя та вогнева підготовка;
- вогнева підготовка;
- озброєння бойових машин та вогнева підготовка.
Крім того, на кафедрі проводяться заняття зі слухачами курсів підвищення кваліфікації за різними напрямками.

Головні завдання кафедри:

- підготовка офіцера військового управління тактичного рівня, який знає як готувати озброєння бойових машин, стрілецьку зброю та гранатомети до бойового застосування, вміло та ефективно використовує їх в бою, грамотно керує вогнем підрозділів в мирний та воєнний час; має навички в проведенні занять з вогневої підготовки з підлеглим особовим складом.

Кафедра вогневої підготовкиРобота кафедри:Кафедра вогневої підготовки

- методична робота по впровадженню бойової армійської системи в практичні заняття з вогневої підготовки;
- новітні способи та обладнання при приведенні зброї до нормального бою.
- застосування спеціальних комплектів до 12,7мм кулемету ДШКМ;
- участь курсантів факульетів ПС ВДВ та ПС ВР та СпП в змаганнях з практичної стрільби та впровадження елементів практичної стрільби в навчальний процес;
- практична стрільба з новітніх зразків озброєння, таких як штурмова гвинтівка Форт-221, Форт-224, та пістолета Форт -14ТП.
 

 


............................................................
Честь мужність